Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - 2 września godz. 9.00. Msza święta godz. 8.00.

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z rodzicami planowane jest w czwartek - 5 września o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkim uczniom życzymy, by nauka w nowym roku szkolnym była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej  Waszej drogi edukacyjnej, na którą wkraczacie.