^Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5
Szkoła z Klasą
Szkoła Bezpiecznego Internetu
Szkoła bez przemocy
Ortograffiti
Strona Przyjazna Dzieciom
Norton
Szkoła z prawami dziecka
Góra Grosza
Nie pal przy mnie proszę
Palenie
Znajdź właściwe rozwiązanie
Trzymaj formę
Postaw na rodzinę
Akademia dojrzewania
Zadbaj o swoje płuca
Telefon zaufania
Bezpieczna szkoła
Lepsza szkoła

Aktualności

Nagrody RBS w Lututowie dla naszych uczniów

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie, ufundował nagrody rzeczowe dla uczniów szkoły podstawowej. Piętnastu uczniów otrzymało nagrody za systematyczne oszczędzanie, w ramach działającej w naszej szkole Szkolnej Kasy Oszczędności. Byli to w większości przedstawiciele klas młodszych. Jako nagrody otrzymali piłki oraz plecaki. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do oszczędzania w nowym roku szkolnym!!!

A. Pluskota

Copyright 2019  Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Czastarach