Podnieś swoje kompetencje cyfrowe. Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców gminy Czastary.

Od 1 kwietnia 2019 r. można zgłaszać się na bezpłatne szkolenia realizowane przez gminę Czastary w ramach projektu pn.: „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Uczestnicy zajęć będą mieli szansę nabyć i rozwinąć umiejętności praktycznego wykorzystania dostępu do Internetu i świadczonych za jego pośrednictwem usług, w tym e – usług. Umiejętne poruszanie się w Internecie i posługiwanie się dostępnymi tam narzędziami i aplikacjami, to przede wszystkim ułatwienie w dotarciu do potrzebnych informacji oraz oszczędność czasu w załatwianiu spraw i czynności życia codziennego. Szkolenia odbędą się w Szkole Podstawowej w Czastarach. Start 13 -14 kwietnia br.